collection.title | strip | strip_html

Dining Room Lights

At Pooky, we've made it simple to find the right dining room lighting.

We have a wide variety...read more

At Pooky, we've made it simple to find the right dining room lighting.

We have a wide variety of assorted colors, styles, and designs in our exclusive collection. If you're looking for modern dining room lighting, choose from fantastic contemporary pendants, spectacular chandeliers, and trendy wall lights.

Or, if you're shopping to complete a vintage interior, you'll find plenty of dining room ceiling lights and traditional style wall lights too. We have beautiful blown glass pendants, double wall fittings in antiqued brass, and fabulous ceramic pendants.

Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$357
Sale price
$357
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$325
Sale price
$325
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$395
Sale price
$395
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$950
Sale price
$950
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was $125 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$545
Sale price
$545
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$475
Sale price
$475
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$550
Sale price
$550
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$675
Sale price
$675
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$1,495
Sale price
$1,495
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$135
Sale price
$135
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$245
Sale price
$245
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$345
Sale price
$345
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$695
Sale price
$695
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$160
Sale price
$160
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$115
Sale price
$115
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$675
Sale price
$675
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$475
Sale price
$475
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$1,850
Sale price
$1,850
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$950
Sale price
$950
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$350
Sale price
$350
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$795
Sale price
$795
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$2,600
Sale price
$2,600
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out