collection.title | strip | strip_html

Kids' Room

Transform your child's room into a magical wonderland with our enchanting lighting options.

Explore our table lamps,...read more

Transform your child's room into a magical wonderland with our enchanting lighting options.

Explore our table lamps, floor lamps, and cordless lamps designed to brighten up their space. From whimsical to elegant designs, we have something for every personality. Our cordless lamps offer flexibility and mobility for added convenience.

Brighten your child's world with Pooky's magical lighting solutions today!

Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$350
Sale price
$350
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$375
Sale price
$375
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was $100 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$185
Sale price
$185
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$130
Sale price
$130
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$63
Sale price
$63
Regular price
Regular price (was $210 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$285
Sale price
$285
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$550
Sale price
$550
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$130
Sale price
$130
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$220
Sale price
$220
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$40
Sale price
$40
Regular price
Regular price (was $65 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$345
Sale price
$345
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$395
Sale price
$395
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$375
Sale price
$375
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$235
Sale price
$235
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$395
Sale price
$395
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$40
Sale price
$40
Regular price
Regular price (was $65 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$235
Sale price
$235
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$115
Sale price
$115
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out