collection.title | strip | strip_html

Kitchen Lights

At Pooky, we believe that every home deserves the finest kitchen lighting. Our handcrafted selection of modern kitchen lighting includes...read more
At Pooky, we believe that every home deserves the finest kitchen lighting. Our handcrafted selection of modern kitchen lighting includes beautiful lanterns, Art Deco pendants, and various other styles to help you illuminate the heart of your home.

If you're in search of elegant kitchen wall lights, you'll discover versatile contemporary spotlights as well as traditional antique brass fixtures. You can also choose from a wide range of styles and high-quality materials, including brass, copper, clear glass, and polished metals.
Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$185
Sale price
$185
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$395
Sale price
$395
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$170
Sale price
$170
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$130
Sale price
$130
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$125
Sale price
$125
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$415
Sale price
$415
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$215
Sale price
$215
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$255
Sale price
$255
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$155
Sale price
$155
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$185
Sale price
$185
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$185
Sale price
$185
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$155
Sale price
$155
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$325
Sale price
$325
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$245
Sale price
$245
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$115
Sale price
$115
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$230
Sale price
$230
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$155
Sale price
$155
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$185
Sale price
$185
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$285
Sale price
$285
Regular price
Regular price (was $950 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out