Morris & Co. Lamp shades
Being asked to collaborate with William Morris was a bit like being asked by Amadeus Mozart for a musical jam....read more
Being asked to collaborate with William Morris was a bit like being asked by Amadeus Mozart for a musical jam. An extraordinary honour with one of the absolute greats of design and pattern. We hope the Master would approve.
Read less
- Regular price
- $80
- Sale price
- $80
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $120
- Sale price
- $120
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $95
- Sale price
- $95
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $220
- Sale price
- $220
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $285
- Sale price
- $285
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $150
- Sale price
- $150
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $155
- Sale price
- $155
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $55
- Sale price
- $55
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $55
- Sale price
- $55
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $85
- Sale price
- $85
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $80
- Sale price
- $80
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $85
- Sale price
- $85
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $220
- Sale price
- $220
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $285
- Sale price
- $285
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $150
- Sale price
- $150
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $70
- Sale price
- $70
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $95
- Sale price
- $95
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $120
- Sale price
- $120
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $55
- Sale price
- $55
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $180
- Sale price
- $180
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $155
- Sale price
- $155
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $85
- Sale price
- $85
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $285
- Sale price
- $285
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $65
- Sale price
- $65
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $105
- Sale price
- $105
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $120
- Sale price
- $120
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $105
- Sale price
- $105
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $70
- Sale price
- $70
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $120
- Sale price
- $120
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $75
- Sale price
- $75
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $80
- Sale price
- $80
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $80
- Sale price
- $80
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $95
- Sale price
- $95
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $70
- Sale price
- $70
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $100
- Sale price
- $100
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $70
- Sale price
- $70
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $105
- Sale price
- $105
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $95
- Sale price
- $95
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $180
- Sale price
- $180
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $155
- Sale price
- $155
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $150
- Sale price
- $150
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $55
- Sale price
- $55
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $65
- Sale price
- $65
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $130
- Sale price
- $130
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $65
- Sale price
- $65
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $70
- Sale price
- $70
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $80
- Sale price
- $80
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $220
- Sale price
- $220
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $285
- Sale price
- $285
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out
- Regular price
- $155
- Sale price
- $155
- Regular price
- Regular price (was )
- Unit price
- per
sold out