collection.title | strip | strip_html

Pendant lamp shades

Enhance your interior with our stunning pendant lamp shades. At Pooky, we believe that the right lighting can transform...read more

Enhance your interior with our stunning pendant lamp shades. At Pooky, we believe that the right lighting can transform a room, and our pendant shades are designed to do just that.

Explore our collection of beautiful pendant lamp shades in a variety of styles and materials. From classic designs to more contemporary options, we have the perfect shade to complement your décor.

Illuminate your space with style and grace by choosing the perfect pendant lamp shade from Pooky.

Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$200
Sale price
$200
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was $100 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$50
Sale price
$50
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out