collection.title | strip | strip_html

Taped Lamp Shades

Discover the charm of our collection of taped lamp shades at Pooky. We take pride in offering a range...read more

Discover the charm of our collection of taped lamp shades at Pooky. We take pride in offering a range of unique designs that add character to any room in your home.

Our taped lamp shades are available in various sizes to suit your preferences. Choose from small shades at 8 inches, medium ones at 12 inches, or large ones at 16 inches in diameter.

Elevate your interior décor with the distinctive style of our taped lamp shades. Browse our selection today to find the perfect shade that matches your taste and enhances your lighting.

Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$165
Sale price
$165
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$140
Sale price
$140
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$140
Sale price
$140
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$270
Sale price
$270
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$205
Sale price
$205
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$220
Sale price
$220
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$170
Sale price
$170
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$220
Sale price
$220
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$95
Sale price
$95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$155
Sale price
$155
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$155
Sale price
$155
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$100
Sale price
$100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$170
Sale price
$170
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$145
Sale price
$145
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$55
Sale price
$55
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$170
Sale price
$170
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$205
Sale price
$205
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$270
Sale price
$270
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$55
Sale price
$55
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$140
Sale price
$140
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$108.50
Sale price
$108.50
Regular price
Regular price (was $155 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$170
Sale price
$170
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$270
Sale price
$270
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out