collection.title | strip | strip_html

Wall sconces

For a chic and stylish interior feature, our wall sconces with lights are just the thing. With a variety of...read more
For a chic and stylish interior feature, our wall sconces with lights are just the thing. With a variety of shapes, colors, and designs to choose from, you'll easily find one to complement your interior.

We exclusively use high-quality materials to craft our lighting products. Select from glass, metal, or brass sconce wall lights – and don't forget to match your new wall sconce lighting with an LED lightbulb.

Alternatively, if you're specifically in search of outdoor lighting, a lantern sconce wall light could be the ideal addition to your exterior wall or courtyard. Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$125
Sale price
$125
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$225
Sale price
$225
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$225
Sale price
$225
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$325
Sale price
$325
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$350
Sale price
$350
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$295
Sale price
$295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$175
Sale price
$175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$225
Sale price
$225
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$275
Sale price
$275
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$225
Sale price
$225
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$210
Sale price
$210
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$200
Sale price
$200
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$190
Sale price
$190
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$200
Sale price
$200
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$220
Sale price
$220
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$210
Sale price
$210
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$195
Sale price
$195
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$180
Sale price
$180
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$180
Sale price
$180
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out