collection.title | strip | strip_html

Pendant Lights

From glass and antique brass to handmade ceramics, we have a deep appreciation for pendant ceiling lights here at Pooky.

...read more

From glass and antique brass to handmade ceramics, we have a deep appreciation for pendant ceiling lights here at Pooky.

If you're in search of a stylish, eye-catching centerpiece, our handcrafted selection of pendant lights offers elegant and versatile lighting options for any interior. Choose from our most popular collections, featuring characterful chandeliers and beautiful blown glass pendants, or explore our range of unique ceiling pendant light styles.

We take pride in offering pendant light shades crafted from an array of beautiful, high-quality materials.

 

Read less

sort by
Filter by

sort by

Regular price
$150
Sale price
$150
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$140
Sale price
$140
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$105
Sale price
$105
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$265
Sale price
$265
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$790
Sale price
$790
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$69
Sale price
$69
Regular price
Regular price (was $230 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$370
Sale price
$370
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$40
Sale price
$40
Regular price
Regular price (was $65 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$345
Sale price
$345
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$580
Sale price
$580
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$225
Sale price
$225
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$163.50
Sale price
$163.50
Regular price
Regular price (was $545 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$120
Sale price
$120
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$200
Sale price
$200
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$835
Sale price
$835
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$110
Sale price
$110
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$90
Sale price
$90
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$290
Sale price
$290
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$310
Sale price
$310
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$725
Sale price
$725
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$75
Sale price
$75
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$80
Sale price
$80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$70
Sale price
$70
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$85
Sale price
$85
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$370
Sale price
$370
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$765
Sale price
$765
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$200
Sale price
$200
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$65
Sale price
$65
Regular price
Regular price (was $0 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$415
Sale price
$415
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$345
Sale price
$345
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$415
Sale price
$415
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$250
Sale price
$250
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$60
Sale price
$60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$290
Sale price
$290
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$555
Sale price
$555
Regular price
Regular price (was $1,850 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$310
Sale price
$310
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
$360
Sale price
$360
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out